دوربین مخفی کوچک را از کجا بخریم ؟

اگر قصد خرید دوربین مداربسته مخفی کوچک را دارید فروشگاه سپنت مرکز فروش انواع دوربین مخفی کوچک جاسوسی میباشد. ما محصولاتی با کیفیت را جهت خرید در فروشگاه سپنت قرار دادایم تمامی محصولاتی که از فروشگاه مالکت خریداری میکنید دارای گارنتی معتبر میباشند.

نکات مهم قبل از خرید دوربین مداربسته مخفی جاسوسی .

محل
مکانی که قصد استفاده از دوربین مخفی جاسوسی خود را دارید به شما کمک می کند بهترین محصول را برای نیازهای خود انتخاب کنید. از خودتان سؤالاتی بپرسید مانند: آیا دوربین خارج از خانه یا در معرض هوا قرار خواهد گرفت؟ آیا برای گرفتن کل اتاق نیاز به نمای وسیع دارد؟ اگر این حرکت را فعال کنید ، آیا برای رد هشدارهای دروغین به فناوری نیاز دارد؟ شما می توانید انتخاب خود را محدود کنید زیرا تعریف می کنید کدام ویژگی ها مفید خواهند بود.

کیفیت فیلم
نکته مهم دیگر ، کیفیت فیلمبرداری دوربین است. از آنجا که دوربین های مخفی بسیار ناچیز هستند ، ممکن است این کیفیت به اندازه دوربین استاندارد نباشد ، اما باید به دنبال محصولی با حداقل 720 پیکسل باشید – در غیر این صورت ، ممکن است نتوانید جزئیات موجود در این فیلم را مشخص کنید.

زمان ضبط
برخی از دوربین های مخفی فقط کلیپ های فعال شده را ضبط می کنند ، در حالی که برخی دیگر به طور مداوم ضبط می کنند. به این روش نگاه کنید که دوربین شما از چه روشی استفاده می کند ، و همچنین اینکه آیا فیلم ویدیویی در کارت حافظه ذخیره شده است یا در اینترنت بارگذاری شده است – اگر سابق است ، به خاطر داشته باشید که اکثر دوربین ها یک بار کامل روی پرونده های موجود بازنویسی می کنند. این بدان معناست که شما باید فیلم را به طور مرتب بررسی کنید یا خطر از دست دادن آن را دارید.

انواع دوربین مداربسته مخفی کوچک :

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *