نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

وقتی می خواهید از خانه دور شوید ، با نصب دوربین مخفی کوچک در منزل میتوانید هر اتفاقی که می افتد را برسی کنید.

یا شاید شریک زندگی تان تقلب کند و شما می خواهید او را با دست قرمز بگیرید.

به هر صورت ، اکنون جاسوسی از دیگران بدون اطلاع آنها امکان پذیر است.

چطور از دوربین های مخفی کوچک استفاده کنید. اما راه ها را نمی دانید؟

ما به شما نحوه نصب دوربین مخفی کوچک در منزل را به شما نشان خواهیم داد.

راه اندازی یک دوربین مخفی کوچک در پریز برق ، تلویزیون و سایر مکان های خانه شما بسیار آسان ، مقرون به صرفه و سریع است.

بیایید به جزئیات بپردازیم. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

بهترین مکان برای نصب دوربین مخفی کوچک در منزل :

ابتدا باید مکان مناسبی را برای مخفی کردن دوربین مخفی بیسیم خود در خانه انتخاب کنید. آیا می خواهید دوربین را نصب کنید – آیا اتاق خواب شما ، منطقه بازی بچه های شما یا هر اتاق خانه شما است؟

شما باید یک نقطه را انتخاب کنید که یک خط دید مستقیم ، یک زاویه دید گسترده از محل نصب را نشان میدهد برای مثال :

  • تابلو نقاشی
  • ساعت دیواری
  • هالوژن
  • عروسک
  • داخل رسیور ماهواره
  • دتکتور آتش نشانی
  • لوازم خانگی
  • داخل کانال کولر

با پیشرفت تکنولوژی ، دوربین های مداربسته مخفی کوچک و کوچکتر می شوند. انواع مختلفی از دوربین های جاسوسی بیسیم مانند :

این دوربین های مخفی بسیار ریز هستند و شما میتوانید خودتان نیز دوربین ها را در داخل آنها مخفی کنید.

برای اطلاعات بیشتر به پست های مرتبط ما در مورد بهترین دوربین های جاسوسی برای محافظت در منزل نگاهی بیندازید.

1. آیا می خواهید صدا را نیز ضبط کنید؟

اگر این مورد باشد ، انتخاب یک نقطه غیر قابل کشف کمی مشکل خواهد بود. اگر می خواهید صدایی شفاف و تحریف نشده ضبط کنید ، باید محلی را پیدا کنید که مناسب برای ضبط صدا باشد.

اگر دوربین را در اتاق نشیمن خود نصب می کنید که دارای تلویزیون و سیستم سینمای خانگی کامل است ، آن را تا آنجا که از تجهیزات استفاده می کنید نصب کنید تا از هرگونه تحریف صدا جلوگیری شود.

می توانید دوربین را روی یک صندلی یا یک نیمکت مخفی کنید. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

2. دوربین مخفی بی سیم یا سیمی

این یکی دیگر از عواملی است که باید در نظر بگیرید. دوربین مینیاتوری بیسیم کوچک بیشتر این روزها ترجیح داده می شوند ، زیرا پنهان کردن و نصب آنها بسیار آسان است. برای دوربین های مخفی سیمی ، شما نیاز به منبع تغذیه خارجی دارید.

به دنبال مکانی باشید که در نزدیکی سوکت دیواری باشد. اما مخفی کردن سیم چالش واقعی است. شما باید سیم را به عنوان برخی از وسایل تزئینی منزل جابجا کنید. برای این کار می توانید از گل و روبان مصنوعی استفاده کنید.

برای دوربین های جاسوسی بی سیم ، برخی از آنها دارای حافظه داخلی هستند که فیلم را ضبط می کند و بعداً آن را ذخیره می کند ، در حالی که برخی به صورت زنده کل سناریو را از طریق WiFi پخش می کنند. می توانید از هر دو ویژگی استفاده کنید. شما باید شبکه WiFi منزل خود را بطور مناسب تنظیم کنید تا جریان مستقیم و ضبط مستقیم بدون وقفه باقی بماند.

اگر می خواهید از کودک پرستار بچه جاسوسی کنید ، می خواهید یک کودک پرستار بچه انتخاب کنید. مدل دوربین وای فای فلتی مناسب است و به راحتی پنهان می شوند.

هنگام نصب دوربین جاسوسی در دید ساده ، لازم است که از نصب آن در سطح زیر یا بالاتر از سطح متوسط ​​اطمینان حاصل کنید تا از جلب توجه آن جلوگیری شود

برای آزمایش اینکه آیا دوربین را به طور صحیح پنهان کرده اید ، از یک عضو قابل اعتماد از خانواده خود بخواهید که به دنبال دوربین بگردد. اگر او نتواند آن را پیدا کند ، بسیار عالی است.

می توانید دوربین مخفی کوچک را در زیر هر مبلمان و یا داخل دریچه هوا مخفی کنید. علاوه بر این ، مدل های بادامک وجود دارد که شبیه به آلارم دود است. این بهترین روش برای مخفی کردن یک دوربین جاسوسی است.

روش پنهان کردن دوربین مخفی در اشیا دیواری :

• میله پرده

میله های پرده حداقل 10 فوت از سطح زمین قرار می گیرند که باعث می شود آنها مکان مخفی مناسبی باشند. می توانید دوربین مخفی  را بر روی میله سوار کنید.

اگر بتوانید یک دوربین کوچک مخفی با تشخیص حرکت پیدا کنید که بتواند از میله پرده به عنوان استتار استفاده کند ، عالی است. شما می توانید به راحتی از هر کس در اتاق جاسوسی کنید.

نيز وجود دارد خودکار دوربین دار كه همراه با گيره است. می توانید از یکی از آن ها برای اتصال آن روی پارچه پرده استفاده کنید. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل
• آینه

روی یک آینه دو طرفه سرمایه گذاری کنید و یک دوربین کوچک جاسوسی را در آنجا قرار دهید. آینه هایی نیز وجود دارند که دارای کدهای مخفی از پیش نصب شده هستند.

آینه بهترین روش برای مخفی کردن دوربین جاسوسی روی دیوار است. به شما توصیه می شود با دوربین مخفی آینه بخرید. این همه دردسر شما را نجات خواهد داد. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

اگر می خواهید دوربین مخفی کوچک خود را در پشت آینه دو طرفه مخفی کنید ، از کمک حرفه ای استفاده کنید. دلیل این امر این است که اکثر افراد در نهایت در معرض دوربین قرار می گیرند.
• ساعت دیواری

این مکان مخفی ترین گزینه برای دوربین های جاسوسی است زیرا زاویه گسترده ای را ارائه می دهد. اگر یک ساعت را روی دیوار بگذارید که یک دوربین داخلی در آن باشد ، به هیچ وجه مشکوک به نظر نمی رسد.

تعداد زیادی ساعت دیواری جاسوسی در دسترس است. 100٪ کار می کند؛ هیچ عنصر مزاحمتی وجود ندارد که بتواند نظارت شما را به خطر بیاندازد و شما همچنین می توانید جریان زندگی کنید.

این هر دو کار را انجام می دهد – می گوید ساعت زمانی است و مردم را به خود نگاه می دارد. بنابراین ، یک ساعت دیواری گزینه مخفی کردن دوربین پرستار بچه شما است.
• پریز برق

این ممکن است به حفر یک سوراخ کوچک در نزدیکی سوئیچ چراغ نیاز داشته باشد. اما اگر در حال سرمایه گذاری در یک دوربین ریز هستید ، این بهترین روش برای استفاده از آن است.

با این حال ، اگر نمی خواهید همه دردسرها را پشت سر بگذارید ، دوربین های مخفی سوئیچ روشن وجود دارند که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید. آنها مانند سوئیچ های نوری واقعی به نظر می رسند اما به عنوان یک دوربین مخفی کار می کنند.

نصب آنها آسان است و امنیت خانه کاملی را ارائه می دهد.
• دوربین مخفی طرح پریز برق

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

یک پریز برق می تواند به راحتی یک دوربین مخفی کوچک جاسوسی را در خود جای دهد. اینجاست که با احتیاط مخفی و جاسوسی کنید. برای اطمینان از پنهان بودن دوربین کامپوزیت شما ، می توانید از صفحه سوئیچ دوبل استفاده کنید.

• رنگ آمیزی

نصب دوربین کوچک در داخل نقاشی یا روی قاب بسیار آسان است. می توانید نقاشی را در جلوی دیواری قرار دهید که زاویه گسترده ای از کل اتاق را به شما ارائه دهد. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل
دوربین کوچک جاسوسی  را در دستگاه های الکترونیکی نصب کنید

برخی از دستگاه های الکترونیکی مکان مخفی مناسبی برای دوربین های مدار بسته است. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

شماره 1 نحوه نصب دوربین مخفی در تلویزیون

• نصب دوربین مخفی جاسوسی در تلوزیون های قدیمی

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

شما به راحتی میتوانید پیچ های تلوزیون را باز کنید و دوربین مخفی کوچک را در داخل آن جاسازی کنید.

علاوه بر این ، اگر تلویزیون شما فضای اضافی بیشتری در داخل دارد ، می توانید به راحتی دوربین جاسوسی مینیاتوری را در آن نصب کنید.
• تلویزیون LED / صفحه تخت

تلویزیون ممکن است یک مکان ایده آل باشد ، اما ممکن است شما دانش کافی نداشته باشید. نصب دوربین های مخفی در تلویزیون آسان نیست زیرا تداخل هایی وجود دارد که می تواند بر قابلیت ضبط ویدیو دوربین مخفی جاسوسی تأثیر بگذارد.

علاوه بر این ، مجموعه های تلویزیونی این روزها صفحه مسطح هستند ، مخفی کردن یک دوربین بسیار دشوار است.

بنابراین ، باید با شخصی تماس بگیرید که تخصص آن در چنین مشاغلی باشد. ارائه دهندگان امنیت خانه و نظارت زیادی وجود دارند که خوشحال میشوند که به شما کمک کنند.

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در داخل آنتن تلوزیون

شما به راحتی میتوانید دوربین های های مینیاتوری بیسیم را در داخل آنتن تلوزیون مخفی کنید و کسی احتمال نمیدهد که در داخل آنتن دوربین مخفی نصب شده است. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل
نصب دوربین مخفی در داخل دتکتور دود

یک آشکارساز دود احتمالاً چیزی است که روی سقف یا دیوار است که کسی متوجه آن نمی شود. در ردیاب های دود پیش ساخته های جاسوسی از پیش ساخته وجود دارد. در غیر این صورت ، می توانید یک دوربین بی سیم کوچک را در داخل دتکتور دود تنظیم کنید. بهترین قسمت ، شما می توانید آن را در دفتر خود نیز انجام دهید. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل
بلندگو سقف شماره

درست مانند کاری که با ردیاب دود انجام داده اید ، به سادگی یک دوربین مینی وای فای را درون بلندگوی سقف قرار دهید. اما طبق معمول ، با پیشرفت تکنولوژی ، بلندگوهای سقفی وجود دارد که با دوربین مخفی از پیش نصب شده همراه هستند. شما می توانید در هر یک از آنها سرمایه گذاری کنید. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *